KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15989274
nr 1598 9274
Bertil Wahlberg (1923-1980), Sverige. Signerad, blommande fruktträd. Olja på duk, 46x55 cm, yttermått inklusive ram: 49x58 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 februari 2024
kl 20:03:40
17/2 17:38:01
100 kr
19/2 19:55:07